2017m. baigiau klinikinės psichologijos (magistro) studijas Vilniaus universitete.
Nuo 2017m. iki 2020m. pabaigos mokiausi psichoterapijos analitinės psichologijos asociacijoje, tačiau laikui bėgant kilo vis daugiau abejonių ar ši terapijos pakraipa geriausiai atliepia mano pasaulėžiūrą. 2021m. nusprendžiau keisti kryptį ir šiuo metu mokausi Egzistencinės ir Humanistinės psichoterapijos institute.
Dvejus metus savanoriavau “Jaunimo linijoje“. Metus laiko praktikavausi Vilniaus psichikos sveikatos centre.
Tris su puse metų dirbau Respublikiniame priklausomybės ligų centre bei metus Kęstučio Dvarecko vadovaujamoje priklausomų asmenų bendruomenėje “Aš esu“. Nuo 2017m. nuolat dirbu su privačiais klientais ir šiuo metu tai yra pagrindinė mano veikla.
Studijų metais papildomai gilinausi ir tebesigilinu į C. G. Jung’o, V. Frankl, R. May, J. Bugental, E. Fromm darbus. Taip pat susipažinau su F. Nyčės, F. Dostojevskio darbais. Manau, jog mano patyrimas ir prigimtis vedė prie šių klasikų pasaulėžiūros, tuo pačiu šie autoriai keitė ir mane.
Darbuojuosi su žmonėmis, kurie susiduria su vidiniais konfliktais, neapibrėžtu nerimu, liūdesiu, patiria nesėkmes planuodami ar įgyvendindami sumanymus, susiduria su sunkumais tarpasmeniniuose santykiuose ar nori geriau suvokti savo jausmus bei tvirčiau pajausti gyvybę savyje. Darbe vadovaujuos holistiniu, į žmogaus visumą žvelgiančiu požiūriu. Tikiu, jog daugelis problemų kyla iš mūsų negebėjimo jausti ir priimti savito, kiekvienam vis kitokio gyvenimo kelio. Dažnai esame blaškomi tiek vidinių, tiek išorinių prieštarų – paralyžiuojančių ir sargdinančių.
Kiekvieno žmogaus istoriją priimu kaip garbę prisiliesti prie jo gyvenimo bei kartu leistis į sudėtingą, tačiau viltį žadinančią kelionę, siekiant atrasti naują, platesnį požiūrį į pasaulį, kuris, savo ruožtu, padeda giliau bei laisviau įkvėpti ir priimti sprendimus šviesesniu protu ir drąsesne širdimi.