2017m. baigiau klinikinės psichologijos (magistro) studijas Vilniaus universitete.

Nuo 2017m. mokausi psichoterapijos analitinės psichologijos asociacijoje.

Dvejus metus savanoriavau “Jaunimo linijoje“. Metus laiko praktikavausi Vilniaus psichikos sveikatos centre.

Šiuo metu jau dvejus metus dirbu Respublikiniame priklausomybės ligų centre bei Kęstučio Dvarecko vadovaujamoje priklausomų asmenų bendruomenėje “Aš esu“. Taip pat nuo 2017m. nuolat dirbu su privačiais klientais.

Studijų metais papildomai gilinausi ir tebesigilinu į C. G. Jung’o, V. Frankl, R. May, J. Bugental, E. Fromm darbus. Taip pat susipažinau su visais F. Nyčės darbais. Manau, jog mano patyrimas ir prigimtis vedė prie šių klasikų pasaulėžiūros, tuo pačiu šie autoriai keitė ir mane.

Konsultuoju žmones, kurie susiduria su vidiniais konfliktais, neapibrėžtu nerimu, liūdesiu, patiria nesėkmes planuodami ar įgyvendindami sumanymus, susiduria su sunkumais tarpasmeniniuose santykiuose ar nori geriau suvokti savo jausmus bei tvirčiau pajausti gyvybę savyje. Darbe  vadovaujuos holistiniu, į žmogaus visumą žvelgiančiu požiūriu. Tikiu, jog daugelis problemų kyla iš mūsų negebėjimo jausti ir priimti savito, kiekvienam vis kitokio gyvenimo kelio. Dažnai esame blaškomi tiek vidinių, tiek išorinių prieštarų – paralyžiuojančių ir sargdinančių.

Kiekvieno žmogaus istoriją priimu kaip garbę prisiliesti prie jo gyvenimo bei kartu leistis į sudėtingą, tačiau viltį žadinančią kelionę, siekiant atrasti naują,  platesnį požiūrį į pasaulį, kuris, savo ruožtu, padeda giliau bei laisviau įkvėpti ir priimti sprendimus šviesesniu protu ir drąsesne širdimi.